FS

Fotoğraf Sandığı, Hakkımızda, İzmir Düğün Fotoğrafçısı, Doğum Fotoğrafçısı, Hikaye Fotoğrafçılığı, Reklam ve Tanıtım Fotoğrafçılığı, Portre/Cast Çekimleri
Fotoğraf Sandığı | ‘Mutlu İşler’in anılarını saklamak için

Biz öncelikle fotoğrafçıyız, biz öncelikle kadınız, biz öncelikle İzmirliyiz…

Biz, Aslı ve Ayselin, Fotoğraf Sandığı‘nda işimiz sizin önceliklerinize önem vererek doğal güzelliğinizi fotoğrafa yansıtmak ve bir ömür saklanacak bir hatıranın en iyi karelerini size sunmak.

Bizim hikayemiz dostlukla başladı, biz fotoğraftan önce lise sıralarında dost olduk, okullu olduk, üniversite yıllarımızda DEFOT*lu olduk, fotoğrafçılık tohumlarımızı attık, karanlık odada fotoğraf sever olduk.

Bugün butik fotoğraf markamızla, zaman zaman masalların peşinden, bazen minik dostlarımızın, bazen emekleyen ufaklıklarımızın peşinden, nostalji sevenlerin, detay arayanların peşinden ama her zaman insan hikayelerinin peşinden koştuk.

Bize göre Fotoğraf Sandığı demek, enerjik kişiliklerimizle yaratıcı hayal dünyamızı birleştirmek demek. Zaman zaman esprili bir yaklaşımla, zaman zaman sabırla sizin en mutlu anlarınızın en doğal halini fotoğrafa yansıtmak demek.

Burası Fotoğraf Sandığı. İçeride bir sürü güzel anı var, hepsi birbirinden güzel insanlara ait. Biz Aslı ve Ayselin, Sandık Sakinleri olarak en güzel hikayelerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

* DEFOT | Dokuz Eylül Üniversitesi Fotoğraf Topluluğu

Ayselin Boyacı

Fotoğrafçı

Dokuz Eylül Üniversitesi Endüstri Mühendisliği

Aslı Toy

Fotoğrafçı

Ege Üniversitesi Ziraat Mühendisliği

İzmir Düğün Hikayesi, Belgesel Düğün Fotoğrafları, Belgesel Düğün Hikayesi, documentary wedding photographer, gelin damat fotoğrafları, gelin damat portreleri, dış mekan portre fotoğrafları, engagement session, hikaye düğün fotoğrafçısı, hikaye düğün çekimleri, istanbul düğün fotoğrafçısı, İstanbul düğün hikayesi, Edward Whittall, wedding story, WPJA, mywed, wedding photojournalist, bodrum düğün fotoğrafçısı, bodrum düğün hikayesi, alaçatı düğün fotoğrafçısı, bodrum wedding, alaçatı wedding, doğum fotoğrafçısı, portre çekimleri

İzmir Düğün Fotoğrafçısı, Düğün Hikayesi İzmir, Düğün Klibi, Düğün Videosu, Dış Çekim İzmir, Düğün Fotoğrafçısı İzmir, Düğün Videosu İzmir, Düğün Klibi İzmir, Düğün Filmi, İzmir Düğün Filmi, Save the Date, Trash the Dress, Dış Çekim, Dış Mekan Çekimi, Düğün Fotoğrafçısı Fotoğraf Sandığı, Dış Çekim Fotoğrafçısı, Düğün Belgeseli, İzmir Düğün Fotoğrafçıları, Düğün Fotoğrafçıları, Düğün Fotoğrafçısı, Dış Mekan Çekimi, İzmir Fotoğrafçılar, Düğün Fotoğrafları, Düğün Fotoğrafı,  İzmir Düğün Fotoğrafçısı Tavsiye, Alaçatı Düğün Fotoğrafçısı, Drone Çekimi, Reklam ve Tanıtım Fotoğrafları, Portre Çekimi, Aile Fotoğraf Çekimi