FS

Düğün Klipleri

Baş rolde sizin olacağınız bir klip hayal edin! Hayatınızdaki en önemli dönüm noktalarından biri olan evlilik anınızda sizin ve sevdiklerinizin heyecanını film haline getiriyoruz. Düğün hikayenizi kendi ağzınızdan en ince detayına kadar anlatmak istemez misiniz ?

Ya da sevdiğiniz insanların sizler adına hissettikleri duyguları film tadında izlemek…

Düğün hazırlığındaki komik olayları tatlı telaşlarınızı ve yaşayacağınız en önemli dönüm noktası olan bu gününüzü kayıt altına alıyoruz.

Klip hikayesi tercihinde tamamen özgürsünüz. Son aşamada profesyonel montaj ekibimizin hazırlayacağı film tadında bir kurguyla işte karşınızda nefis bir düğün belgeseli…

Kuafördeki heyecanınızla filmimize başlıyoruz hem gelin hanımın hem de damat beyin hazırlık aşamasındaki heyecanlarını ufak dokunuşlarla kayda alıyoruz. Fotoğraf çekim mekanında klibimizin en özel ve unutulmaz sahnelerinin çekimini gerçekleştireceğiz. Daha sonrasında birlikte gelin hanımın evine doğru yola çıkıyoruz ve sizin için sevinciyle hüznüyle geçen o dakikalar yine Film Rulomuzun içinde size özel kurgulamayı bekliyor olacak!

Sevdiklerinizle birlikte size güzel sürprizlerimiz de olacak  Gelin evinden çıktıktan sonra düğün mekanında evet diyeceğiniz o özel dakikalar ve sonrasındaki ilk dansınız, bizim için hikayemizin sonu ve hiç kuşkusuz sizin içinse yeni bir hayatın başlangıcı olacak.. 

Düğündeki tüm detaylar mutlaka çok önemli. Bununla beraber, geriye kalan ve o günü çiftlere bir ömür boyu tekrar tekrar yaşatan en önemli şey fotoğraflardır. İnsanların en önemli anlarını yakalayarak aynı zamanda nesilden nesile geçen bir öykü oluşturmaktır düğün belgeseli.

Gelinin saç ve makyaj hazırlığından itibaren güne beraber başlanıyor. Duvak takılırken, gelinlik giyinirken, ayakkabının altına isimler yazılırken gibi tüm detaylar fotoğraflanıyor. Damat da hazırlanmaya başladığı andan itibaren ikinci bir fotoğrafçı tarafından takip ediliyor. Makyaj ve giyinme aşamaları bittikten sonra gelin ve damadın ilk karşılaşmasını çekiliyor. Sonrasında gelin ve damadın ikili fotoğraflarına sıra geliyor. Dahil olabilirlerse aile ve arkadaşlarla da çekimler yapılıyor.

Nikaha kadar olan tüm süreçte, nikahta ise “evet”ler ve imzalar atılırken gibi anlar kareleniyor. Ardından ilk dansı çekiliyor. Çekim aşaması il