FS

Düğünden Önce

Düğününüzden önceki unutmak istemediğiniz tüm özel günlerinizde de hafızanızdan uçup gidecek tüm güzel anılarınızı sizi için fotoğraflıyoruz.
Nişan Fotoğrafları, Kız isteme organizasyonları, Save the Date Çekimleri, Kına Organizasyonları, Bekarlığa Veda Partileri, Gelin Hamamı ve aklınıza gelecek düğün öncesi çekimleri için galeriye bir göz atın.

Düğün Belgeseli

galeri için tıklayınız

Düğün Belgeseli

Düğün gününüzü tüm gün detaylarıyla kare kare fotoğraflıyoruz. Düğün Belgeseli kısmında tüm doğallığınızla, o günkü hazırlık aşamlarından tutun, seremoni sırasındaki heyecanınıza, gece ilk dansınızdan, en içten sarılmalara kadar sizin yaşadığınız ama hatırlamakta zorlandığınız o en özel anları bulursunuz.

Gelin&Damat Portreleri

galeri için tıklayınız

Gelin&Damat Portreleri

Düğününüze dair en keyifli zaman dilimi... Dış çekimi önemseyen çiftlerimize, özellikle düğün gününden sonra yapılmasını tavsiye ediyoruz. Bizim için bu çekimin anlamı, siz gelin ve damatlarımızla eğlenceli bir gün geçirip, sizi doğal halinizle fotoğraflamak. Gülümseyen yüzlerinizi, birbirinize bakışlarınızı, içten sarılışlarınızı, kocaman kahkahalarınızı önemsiyoruz. Hayatınızı paylaşmaya karar verdiğiniz yol arkadaşınızla o günü daima mutlu hatırlayın diye sizi güzel bir geziye davet ediyoruz.

Düğün Fotoğrafları | Düğün Öncesi | Düğün Belgeseli

İzmir Düğün Fotoğrafçısı, Düğün Filmi, Düğün Hikayesi, Dış Çekim, Dış Mekan Çekimi, Portre Fotoğraf Çekimi, Düğün Fotoğrafçıları, Gelin&Damat Çekimi 

Belgesel Düğün Fotoğrafları, Belgesel Düğün Hikayesi, documentary wedding photographer, gelin damat fotoğrafları, gelin damat portreleri, dış mekan portre fotoğrafları, engagement session, hikaye düğün fotoğrafçısı, hikaye düğün çekimleri, istanbul düğün fotoğrafçısı, İstanbul düğün hikayesi, izmir düğün hikayesi, Edward Whittall, wedding story, WPJA, mywed, wedding photojournalist, bodrum düğün hikayesi, alaçatı düğün fotoğrafçısı, bodrum wedding, alaçatı wedding

Düğün Hikayesi İzmir

Düğün Klibi, Düğün Videosu, Dış Çekim İzmir, Düğün Fotoğrafçısı İzmir, Düğün Videosu İzmir, Düğün Klibi İzmir, İzmir Düğün Filmi, Save the Date, Trash the Dress, Düğün Fotoğrafçısı Fotoğraf Sandığı, Dış Çekim Fotoğrafçısı, Düğün Belgeseli, Bodrum Düğün Fotoğrafçısı, İzmir Düğün Fotoğrafçıları, Düğün Fotoğrafçısı, Dış Mekan Çekimi, İzmir Fotoğrafçılar, Düğün Fotoğrafları, Düğün Fotoğrafı,  İzmir Düğün Fotoğrafçısı Tavsiye, Alaçatı Düğün Fotoğrafçısı, Drone Çekimi

Düğün fotoğrafçılığı diğer tüm alan fotoğrafçılıklarından çok daha zor bir daldır. Tüm hava şartlarına rağmen, ışık koşullarına rağmen yada içerisinde bulunduğunuz ruh haline reğmen iyi bir çekim yapmalı ve insanların o günden keyif duymalarını sağlamalısınızdır. Karşınızda olan çiftlerin bu en özel ve en mutlu gününde onların yanında oluyorsunuz, bir daha asla geriye dönülemeyecek anlarını fotoğraflıyorsunuz.. Bu aynı zamanda yüksek sorumlulukta isteyen bir iştir. Durumu bu ciddiyet çerçevesinde ele aldığımızda düğün fotoğrafçısı anı çok iyi değerlendirmeli, çok hızlı düşünüp yaratıcılığını ortaya koymalı ve çok iyi bir ekipmana sahip olmalıdır.

Düğün fotoğrafçılığında profesyonellik seviyesine ulaşabilmek uzun ve zahmetli bir süreçtir. Burada deneyim ve ekipman bilgisi çok değer kazanmaktadır. Profesyonel düğün fotoğrafçısı ” O günün gelin ve damat için çok özel olduğunu, geriye dönülemeyecek anların yaşandığını, onlar için uzun süreler boyunca beklenilen günün o gün olduğunu, kesinlikle tekrarı olmayacağını ” bilen kişidir.

Düğün sonrasında geriye tek kalan şey hayaller ve düğün fotoğraflarının ölümsüzleştirdiği karelerdir. İşte tam olarak bu nedenden dolayı düğün fotoğrafları bu konuda profesyonel olan kişiler tarafından seçilmelidir.